Reference

Horská chata Prašivá (Michal Stiller)

Tyčinky Živan jsou v našem sortimentu ideálním doplňkem pro naše hosty-sportovce a samozřejmě také pro vegánskou a bezlepkovou klientelu. Jsme sami překvapeni, jak dobře se prodávají a jaké oblibě u návštěvníků naší horské chaty Prašivá se těší.

http://www.chataprasiva.cz/

Bezručova chata Lysá hora (Robin Kukuczka)

Našim zákazníkům scházela "zdravá" alternativa k běžně prodávaným tyčinkám. Jelikož preferujeme lokální výrobce, Živan byl jasnou volbou.

Poptávka po produktech Živanu neustále stoupá, hlavně po posledním upgradu výroby, který přinesl nové portfolio příchutí. Ocenit musíme skvělou komunikaci a snahu dodat produkty včas na smluvené místo.

http://www.bezrucova-chata.cz

Pavla Janovská (nutriční poradce)

Dlouho jsem na trhu hledala tyčinku, která nezavání chemií, není jen smrští sacharidů či proteinů, ale je komplexní na všechny živiny, které potřebujeme. Našla jsem. Je to Živan protein s fíky. Tuhle tyčinku doporučuji i svým klientům nejen ke snížení hmotnosti. I energetické tyčinky se svými novými příchutěmi zaujmou a ráda je doporučuji k aktivitám. Nejvíc oceňuji kvalitní zdroje surovin a raw úpravu....
To nejlepší z přírody = Živan!

https://www.poradnavevyzive.cz/

Horolezecké centrum Šutr (Martin Štáf)

Živan je pro nás symbolem čisté síly, kterou potřebuje každý lezec pro výkony ve vertikále. Ať už v horách, na skalách nebo na stěně, všichni ocení přísun RAW energie v různých příchutích. Naši zákazníci si tyčinky Živan velice oblíbili, ať pro jejich svěží chuť, tak pro přírodní složení bezpřidaných ochucovadel a barviv. Vřele doporučujeme ŠUTR TEAM.

http://www.sutr.cz/

SanusVita (Dominika Kršková)

Tyčinky Živan si obľúbili nie len zákazníci ale aj zamestnanci sami. Svojou jemnosťou a zaujímavými kombináciami chutí sú ozajstnou maškrtou pre všetkých, dokonca aj vegánov a celiatikov. Ich prírodné zloženie bez pridaných cukrov nás teší a zároveň si môžeme bez výčitiek dopriať sladké spestrenie dňa.

http://www.sanusvita.sk

Domovjanka (Lenka Kubačáková)

Náš favorit RAW tyčinka ŽIVAN ❤️❤️. To nejlepší do kapsy. Malá pauza na cestách. Tyčinka plná energie.

http://www.nabile.cz/domovjanka/

Kouzelný tvarůžek (Petra Liberdová)

Tlumočím ohlas našich zákazníků na tyčinky Živan, o kterých tvrdí, že jsou vynikající. Zvláště nyní s novými příchutěmi.

Já se také přidávám, opravdu mi moc chutnají. A jsem překvapená, že i starším lidem, kteří jedou ve svých zajetých kolejích a nechtějí ochutnat nic nového a hlavně moc zdravého. Jste opravdu kluci šikovní.

http://www.kouzelnytvaruzek.cz

Farmářská prodejna Frýdek-Místek (Romana Klčová)

„I když by se mohlo zdát, že tyčinky ŽIVAN se profilují jen pro úzkou skupinu zákazníků, není tomu tak. Od doby, kdy jsme je zařadili do nabídky naší prodejny, si našly cestu k mnoha našim zákazníkům. Je možné, že si položíte otázku: „Proč tomu tak je?“ … poutavý obal, rozmanité příchutě, kvalitní suroviny, a hlavně dodají v krátkém čase potřebnou energii a přitom nezatíží Váš organismus.“ 

http://www.farmanadosah.cz

Jednoduchá receptura bez tepelné úpravy

Proč vyrábět tyčinku o 10 ingrediencích, kde se chuť tratí a mísí? Nabízíme jednoduchou recepturu a právě proto jsou naše tyčinky tak výrazně chutné. RAW strava musí být upravena maximálně do 42 °C. My jsme šli ještě dále a tyčinky vyrábíme za studena, jen tak si v maximální míře uchovávají všechny potřebné živiny, vitamíny, minerály a aktivní enzymy.

Kontakt

Živan RAW s.r.o.
8. pěšího pluku 2380
738 01 Frýdek-Místek

IČO: 07920717
DIČ: CZ07920717

Objednávky zasílat na:
Ing. Lenka Kleinwächterová
email: objednavky@zivan.cz
tel.: +420 605 952 220

Pro technické dotazy:
Pavel Hermann
email: pavel.hermann@zivan.cz
tel.: +420 732 779 483

Pro spolupráci:
Jaromír Stopka
email: jaromir.stopka@zivan.cz
tel.: +420 732 850 296

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře berete na vědomí zpracování osobních údajů.